środa, lutego 01, 2006

Czego ja się dzisiaj dowiedziałem

Po pierwsze chciałbym zaprotestować przeciwko pokazywania mięcha w telewizji! Nie mam ochoty oglądać ludzi poparzonych, ani pociętych, ani nic takiego. Dziękuję bardzo. Jak najdzie mnie ochota na takie perwersje, to odwiedzę stronę www.rotten.com


A co do faktycznego tematu, to chciałbym zwrócić na jedną rzecz uwagę, oczywiście ludziom nieuważnym, którzy jeszcze tego nie zauważyli. Mianowicie oglądałem dziś Wydarzenia na Polsacie. CBOS opublikował badanie na temat "jakiej Polacy chcą koalicji". A więc 17% chce koalicji PiS, LPR i Samoobrona. To jest ten twór, o którym wszyscy mówią, że ma być, ale nikt na dobrą sprawę go nie tworzył, oprócz kochanej telewizji w ich małych móżdżkach, przez co połowa Polski myślała, że PiS faktycznie taką koalicję zamierzał tworzyć. "Pała, pała, pała!!!" jak to mówi nasza kochana p. Witek. Jeśli już, to będzie pakt stabilizacyjny. Już nie wspomnę o tym jak bardzo wszyscy trzęsą gaciami przed wcześniejszymi wyborami. Niech będzie pakt stabilizacyjny! Może wreszcie ruszy to naprawianie Polski. Zobaczymy wreszcie jak im wyjdzie, a nie ciągłe kłótnie o bzdety. Wracając do CBOS, 31% Polaków chce koalicji PiS-PO. Chociaż tyle dobrego, że wreszcie szyk poprawny podają, bo to PiS jest większą partią w sejmie. Ale oczywiście ta koalicja też jest nierealna. Pozwolę sobie zacytować p. posła Niesiołowskiego, PO z wyżej wymienionych Wydarzeń: PiS nie chce koalicji z PO, więc PO się nie ugnie. No to zaraz, kto w takim razie nie chce tej koalicji? Jeśli PO by chciało tej koalicji, to by się nie musieli nigdzie uginać IMHO. Co oczywiście prowadzi do konkluzji, że PO to banda pajaców. Przepraszam. Może nie wszyscy. Rok temu, nawet Rokita dobrze gadał. Ale coś im wszystkim odbiło. Przykre.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Koalicji chcą wszyscy tylko każdy na swoich zasadach:
1. LPR i Samoobrona chcą koalicji z Pisem, bo to im daje władzę. Pis sie nie kwapi do oficjalnej z nimi umowy koalicyjnej bo to kompromitacja.
2. Po chce koalicji ale na pewnych zasadach których Pis odmawia.
Proste..

zielonobrody pisze...

przeczytaj jeszcze raz ten cytat. i jeszcze raz. i jeszcze...

Anonimowy pisze...

i jeszcze raz .... a później jeszcze raz czytając ze zrozumieniem ...

Anonimowy pisze...

"Niech będzie pakt stabilizacyjny! Może wreszcie ruszy to naprawianie Polski. Zobaczymy wreszcie jak im wyjdzie, a nie ciągłe kłótnie o bzdety"
- jaaaaasne. Raczej się już nie dogadają.

Jak dla mnie PiS jest skompromitowany. I jeszcze te ich zagrywki w stylu powołanie komisarza dla Warszawy. No i żyję teraz w mieście, którym z prawnego punktu widzenia nie ma kto rządzić. Great!

Nie mówię, że PO jest bez grzechu, ale PiS to krzykacze, a ich wybranie przez ten Naród to pomyłka.

Jak powiedział kiedyś C.K.Norwid : "Polacy są wspaniałym narodem i bezwartościowym społeczeństwem" .. i coś w tym jest

zielonobrody pisze...

Dla mnie to PO jest skompromitowane vide głupie gadki Tuska i głupie komentarze Rokity.
Pakt stabilizacyjny jest. no comments. "afera mikrofonowa":P
Pomyłka nie pomyłka, ale niech się PO wreszcie pogodzi z faktem że to nie oni wygrali wybory, bo ja mam wrazenie, że Rokita taki beznadziejny się zrobił, bo nie został premierem, a Tuska nikt nie oduczył głupiej gadki z czasów wyborów prezydenckich. no i tak im jakoś zostało. Przykre to jest powiem Ci. Śmieszny jest ten "rząd cieni". Tak wiele rzeczy mnie śmieszy w poczynaniach PO, że przykro mi.
Of course, nie mówię, że PiS jest bez grzechu, ale jak mam w perspektywie krzykaczy z PO, to wolę spokojnego Marcinkiewicza niż nabuzowanego(w tej chwili) Rokitę, i prezydenta który działa z ukrycia i myśli co mówi, zamiast tego co próbuje być wszędzie i gada głupoty. I na dodatek zamierza wyprowadzić ludzi na ulice i wypowiedzieć posłuszeństwo prezydentowi. Szaleniec, nic dodać nic ująć.
Przykro mi, ale się nie zgadzam.
Jak dobrze, że mogę to pisać, a nie mówić. Jeszcze jedno. "Pomyłki" żadnej nie było, chyba że w sondażach;)

Anonimowy pisze...

nie mówmy o polityce chłopaki proszę...

chyba, że podczas cage-fightingu w kiślu

a co do Marcinkiewicza to jest to "najlepszy PR w mieście" i po prostu perełka

zielonobrody pisze...

Co do uginania się Bolku, to żeby móc się "nie dać ugiąć", to trzeba być pod presją. Albo mieć czynnik decydujacy. Tymczasem strona która nie ma tego czynnika i nie jest pod niczyją presją nie ma co gadać o tym że nie dadzą się ugiąć, chyba że są pomyleni. So I say.

zielonobrody pisze...

No i co? jest koalicja:P się okaże czy dobrze na tym wyszliśmy. Na razie młodzieżowe bojówki SLD buntują się przeciwko Giertychowi. No i z tego co zauważyłem, Girlsband też...