sobota, sierpnia 18, 2007

Eagles dostają łomot

Cóż, Preseason NFL już ruszył, trzeba przetestować nowych graczy, nowe ustawienia, wszystko nowe. Ale to nie usprawiedliwia takiej gry. Mecz pierwszego tygodnia Preseason, Philadelphia Eagles @ Baltimore Ravens nie należał do najszczęśliwszych dla orłów.

Po pierwsze świetna gra Ravens w defensywie skutecznie powstrzymywała atak przeciwników. Nic dziwnego, gdyż w zeszłym sezonie Ravens mieli najlepszą formację defensywną w lidze. W tej kwestii nic się nie zmieniło. Można nawet powiedzieć, że mimo nowicjuszy w tej formacji, są naoliwieni jak trzeba. Widocznie nowi gracze świetnie się wpasowali albo szybko się dostosowali i oglądaliśmy ładne zatrzymania w wykonaniu rookies.

Eagles jakoś nie trzymają się kupy jeszcze. Na pozycji rozgrywającego nie grał świetny McNabb, tylko jego dwaj zastępcy, no i co tu dużo gadać, nie dawali sobie rady. Linia ofensywna też nie dawała sobie rady z defensywą Ravens. Wszystko jakieś rozlazłe takie było. Jedynym pozytywnym aspektem gry Eagles były popisy w kopaniu wieloletniego gracza Aussie Rules Football(AFL - Australian Football League), Sav'a Rocci. Tym samym można podsumować mecz niejakim przywitaniem Sav'a w lidze NFL, którego dokonał gracz Ravens, Antwan Barnes po 65 jardowym wykopie Rocci. Watch it here:-)

Brak komentarzy: